Brady Welsch – St. Mary’s Springs #***
Joe Kelly – Eau Claire Memorial #**
Brendan Poshak – Notre Dame Academy #**
Isaac Frenette – Chippewa Falls #**
Drew Sutton – Neenah Coop***
Ethan Mann – USM**
Sam Ross – Hudson**
Max Toijala – Lakeland**
Hunter Danielson – Hudson
Dayne Deanovich – St. Mary’s Springs
Leo Renlund – Verona**
Kade Smigaj – SPASH
Connor McLaughlin – St Mary’s Springs***
Noah Pickart – St. Mary’s Springs**
Nathan Jurrens – Verona**
Max Giblin – Hudson**
Luke Elkin – Neenah Coop**
Josh Osting – Verona**
Riley McGee – Northland Pines**
Brady Cleveland – Wausau West
Kaden Grant – Verona **
Hayden Rising – St. Mary’s Springs
Zach Walker – Edgewood
Jamin Durfee – Superior
Calvin Grass – St. Mary’s Springs
Cody Menzel – Edgewood **
Carter Mears – Hudson
Johan Akervik – Eau Claire North
Tyler Dale – Waukesha**
Hunter Bill – Notre Dame Academy
Brenden Gruber – Notre Dame Academy
Jake Cartland - KMMO
JJ Wiebusch - Edgewood
Nick Carlson – Chippewa Falls
Nolan Grier – Fond du Lac
Walker Haessig – Verona**
Mason Manglitz – Onalaska
AJ Shemenauer – Chippewa Falls
Easton Tok – Eau Claire Memorial
Max McNeil – Notre Dame Academy
Connor Healy – Wausau West
Parker Murn – Edgewood
Bryce Strand – Bay Port
Cael Bolton – SPASH
Michael McIntee – Notre Dame Academy
Xander Roberts – Notre Dame Academy
Jack Schroeder – USM
Adam Prokop – Wausau West **
Tyler Fromolz – Waupun **
Andrew Butler – West Bend
Hayden Roth – Monroe
Callan Budinger – Notre Dame Academy
Bryce Handberg – Hudson
Aidan Lenz – Edgewood
Peyton Platter – Eau Claire Memorial
Reece Cordray – Verona
Noah Eghbali – USM
Peter Ellis – USM
Cade Janecke – Monroe**
Boone Mathison – Tomah
Isaac Nett – Waunakee
Carter Olson – Eau Claire Memorial
Cole Fenske – Rice Lake
Zach Kochendorfer – Hudson
Hunter Santos – KMMO **
Kole Altergott – Ashwaubenon
Cole Asp – Hayward
Rocco Cicerello – Homestead
Brady Dillingham – SPASH
Josh Little - Waukesha
Matthew Mauer – Hudson
John Christen – Tomah*
Brody Dietz – Hudson
Hudson Weber – Onalaska
Tyler Brady – Bay Port
Hunter Mullett – Arrowhead
Connor Byrne – Eau Claire Memorial
Braden Kloida – Brookfield
Matej Krudenc – Mosinee
Jacob Sanders – Baldwin-Woodville
Andy Ribecky – West Bend
Mason Keller – SPASH
Dominic Mariani – Sun Prairie
Kaleb Bents – Somerset
Tyler Arnold – KMMO
Marcus Niemi – Bay Port
Ian Hedican – Madison West
Tucker Stepan – Mosinee
Nicholas Ahlers – Marquette
Avery Starzecki – Amery
# UNANIMOUS VOTE
** 2ND YEAR ALL STATE
*** 3RD YEAR ALL STATE